#4798 | Engelse School, 17e eeuw. Portret van een edelman.

Kavel verkocht
Met lakzegel (verso), olieverf op paneel. Afm. 29 x 24 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt