#4556 | Een porseleinen voorraadpot met craquelé glazuur, China, 19e eeuw.

Kavel verkocht
Afm. 23 x 18 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 400.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt