Kavel 3498

Een houten speelgoedpaard, 20e eeuw.

Met resten van polychromie rustend op een basement met wielen. Diverse beschadigingen. Afm. 60 x 30 x 80 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Geschatte veilingtijd: 11 jun 2021 14:37
€ 10
€ 45
8

Minimum volgend bod: € 50