#3453 | Naar: Eileen Gray (Enniscorthy 1878 - 1976 Paris), Een set van (2) identieke bijzettafels E1027, 2e helft 20e eeuw.

Kavel verkocht
Gepolijst en verchroomd stalen buizen raamwerk met glasplaat. Ontworpen voor haar nieuwe huis in Roquebrune Cap Martin, multifunctioneel voor gebruik als bijzettafel en als bedtafel, in hoogte verstelbaar: 560 - 920 mm. Enkele kleine beschadigingen. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt