Kavel 2968

Een lot van (2) diverse cachepots, China, 20e eeuw.

Waarvan een brons, de ander met polychroom cloissonné decor. Eén bodem ontbreekt, de ander los. Diam. 31 cm. en kleiner. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Geschatte veilingtijd: 10 jun 2021 16:00
€ 10
€ 40
7

Minimum volgend bod: € 45