#2720 | Naar Adolph Artz (Den Haag 1837 - 1890), Een aardewerken schotel met voorstelling van fluitspeler, De Porceleyne Fles Delft, Holland, 1992.

Kavel verkocht
Geannoteerd a.d. achterzijde: Fluitspeler / naar D.A.C. Artz / 1837 - 1890. Schilder: H. v.d. Linden, gedateerd D.L. (1992). Gemerkt a.d. achterzijde: De Porceleyne Fles Delft. Diam. 41,5 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt