#2718 | Een lot van (2) aardewerken bordjes, "De Porceleyne Fles", Delft, Holland, 20e eeuw.

Kavel verkocht
Met voorstelling van "De Luitspeler" naar Frans Hals (Antwerpen 1582 - 1666 Haarlem) en met voorstelling van "Moeder en kind een geit voederend" naar Bernard Blommers (Den Haag 1845 - 1914). Gemerkt a.d. onderzijde. Gedateerd a.d. onderzijde "DF" (1986) en "BD"(?) (1934). Diam. 24 cm en 20 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt