#2717 | Een set van (2) aardewerken figuren, een boer en boerin in klederdracht, "De Porceleyne Fles Delft", Holland, 20e eeuw.

Kavel verkocht
Gemerkt a.d. onderzijde. Boer gesigneerd "LBA" (A.F. den Braver 1977 - heden) en gedateerd DA (1981). Boerin gesigneerd "G.OU" (G.J. Oudijk (1941 - 1983) en gedateerd CJ (1965). Met blauw-wit decor. H. ca. 29,5 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt