#2406 | Een bronzen rococo-stijl schouwpendule, Frankrijk, 19e eeuw.

Kavel verkocht
Bekroond met een siervaas, geflankeerd door rocailles en op een ajour voet, de geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, het uurwerk gemerkt a.d. achterzijde: A.D. Mougin en Bernard Lyon. Uurwerk met spillegang, slagwerk via sluitschijf op enkele bel. Glasplaat, slinger en achterplaat ontbreken. L: 17 cm, B: 34 cm, H: 55 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt