#864 | Bokaal verzilverd.

Kavel verkocht
Uitgevoerd op voet S.R.S.H. 1912. Frankrijk, 20e eeuw, inscriptie: "Epreuves en Campagne et en Ring Coupe Albert Houtart" - gebruikssporen en deukjes. 499 gram, Verzilverd. Afm. H 19.5 cm, Diam 13.3 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt