#674 | Muntdoosje zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van West Frisia 1764 en Hollandia 1739 munt als voor- en achterzijde. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: Zwijnenkopje - gebruikssporen en slijtage. 9 gram, 835/1000. Afm. H 1.5 cm, Diam 2.5 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt