#620 | Sigaretten etui zilver.

Kavel verkocht
Zwaar model voorzien versieringsrand met acanthusblad en guilloche motief. Vergulding aan binnenzijde. Verenigd Koninkrijk, Londen, Dyas Beverley Hampton, 1960, keurtekens: Leeuw, panterkop, meesterteken, e - gebruikssporen en deukjes. 155 gram, 925/1000. Afm. L 9.3 cm, B 8.2 cm, H 1 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt