#619 | Sigaretten etui zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met niëllo gestreepte versiering en initialen cartouche en vergulding. Duitsland, begin 20e eeuw, keurtekens: Maan, kroon, WR, 900. inscriptie: AM - gebruikssporen. 119 gram, 835/1000. Afm. L 10 cm, B 8.3 cm, H 1.5 cm. Geschatte opbrengst: € 65 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt