#618 | (2) Delig lot sigaretten etui's zilver/Alpacca.

Kavel verkocht
Bestaande uit 2 verschillende modellen waarvan 1 in Alpacca. 20e eeuw, keurtekens: FS 800, Alpacca, Z - gebruikssporen en deukjes. 164 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt