#614 | S.T. Dupont aansteker.

Kavel verkocht
Verguld model voorzien van geribde versieringen. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, 20e eeuw - gebruikssporen. 82 gram, onedel. Afm. L 3.5 cm, B 1.2 cm, H 4.8 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt