#612 | S.T. Dupont aansteker verzilverd.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met geribbelde versiering. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, 20e eeuw - gebruikssporen en slijtage. 107 gram, Verzilverd. Afm. L 3.8 cm, B 1 cm, H 6.3 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt