#533 | (3) delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
Bestaande uit vogelkooi op standaard, weegschaal en koffiemolen. Italië / Nederland, Arezzo / Schoonhoven, o.a. Medusa Oro en Hooijkaas, 20e eeuw, keurtekens: Diverse keuren - gebruikssporen. 94 gram, 925/1000 en 835/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 100.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt