#525 | (2) delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
Bestaande uit een stoffenkraam en een stadsbank met 2 kinderen. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: Diverse keuren. 60 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt