#498 | Brillenetui met bril Alpacca.

Kavel verkocht
Ovaal model voorzien van filetrand en daarbij een metalen bril. 19e / 20e eeuw - gebruikssporen en deukjes. 71 gram, onedel. Afm. L 13 cm, B 3.5 cm, H 1.5 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 30.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt