#469 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gevlochten steel en een gestileerde metselaar ondersteund door dolfijnen. Nederland, Schoonhoven, J. Gelderblom, 1984, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, Z, - gebruikssporen. 63 gram, 835/1000. Afm. L 19.5 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt