#430 | Bloemenvaasje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd als vaas op voet met handvatringen en gevulde voet. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: Onleesbaar meesterteken, zwaardje, - gebruikssporen en deukjes. 120 gram, 835/1000. Afm. H 13.7 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt