#367 | (2) delig roomstel zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gelobde vormen en gebolde bodem. Voorzien van houten knop en opgesoldeerde handvatten. Nederland, Schoonhoven, H.Hooijkaas, 1964, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, e, - gebruikssporen. 399 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 150 - € 250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt