#351 | Dienblad zilver.

Kavel onverkocht
Ovaal model voorzien van gehamerde details. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1932, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, X, - gebruikssporen en deukjes. 309 gram, 835/1000. Afm. L 31 cm, B 20 cm, H 2.5 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 250.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt