#329 | (3) delig peper-en-zoutstel zilver.

Kavel verkocht
Voorzien van glazen inzetflesjes met daarbij een bijpassend dienblad. Mexico, 20e eeuw, keurtekens: Mex. 925, ZI, - gebruikssporen en deukjes. 110 gram, 925/1000. Afm. L 9.8 cm, B 5.9 cm, H 6.1 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt