#325 | (2) delige set peper-en-zoutstrooiers zilver.

Kavel onverkocht
Balustervormig, op voet voorzien van meegegoten versieringen, verzwaard uitgevoerd. USA, Taunton Massachusetts, Rogers silver co., 20e eeuw, keurtekens: Meesterteken, sterling, . 110 gram, 925/1000. Afm. H 11.5 cm Geschatte opbrengst: € 60 - € 120.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt