#197 | (3) delige condimentset zilver.

Kavel verkocht
Fraai gedecoreerde set in barokke stijl, waarvan de mosterdpot een glazen inzetbak heeft en de zoutkelders een vergulding. België, 19e eeuw, keurtekens: Belastingkeur 2, onbekend meesterteken, - gebruikssporen en deukjes. 329 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 10 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt