#188 | (2) delige set zoutkelders & lepeltjes zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met blauw glazen inzetbakjes, deels opengewerkt en voorzien van parelrand. Compleet met origineel etui. Duitsland, Pforzheim, Lutz & Weiss, 20e eeuw, keurtekens: Maan , kroon, 800, meesterteken, . 86 gram, 800/1000. Afm. H 3.2 cm, Diam 5.3 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt