#189 | Mosterdpot zilver.

Kavel onverkocht
Fraai facet-gevormd model op voet met opgesoldeerd handvat. Nederland, Sneek, P. Spoelstra, 1915, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, F, - gebruikssporen. 147 gram, 835/1000. Afm. B 8.5 cm, H 11 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 150.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt