Kavel 3051

Jan Franken (Tilburg 1878- 1959 Den Haag), Jongensportret.

Gesigneerd, en gedateerd '1930' (rechtsboven), pastel op papier, in een ovaal. B: 43 cm, D: 52 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Eindtijd kavel live veiling: 18 mrt 2021 20:17
€ 10
€ 50
18

Minimum volgend bod: € 55