Kavel 3050

Floor de Bruyn-Kops, 20e eeuw. Landschap met koeien.

Zeefdruk, gesigneerd (rechtsonder)(in potlood) B: 47 cm, D: 69 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 30.

Eindtijd kavel live veiling: 18 mrt 2021 20:16
€ 10
€ 60
20

Minimum volgend bod: € 65