Kavel 3049

Piet Middelhoek (Brielle 1930 - 2004), Schepen aan de kade.

Gesigneerd en gedateerd '81' (rechtsonder), en geannoteerd met titel (verso), aquarel op papier. B: 57 cm, D: 44 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 30.

Eindtijd kavel live veiling: 18 mrt 2021 20:15
€ 10
€ 30
11

Minimum volgend bod: € 32