#3049 | Piet Middelhoek (Brielle 1930 - 2004), Schepen aan de kade.

Kavel verkocht
Gesigneerd en gedateerd '81' (rechtsonder), en geannoteerd met titel (verso), aquarel op papier. B: 57 cm, D: 44 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 30.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt