Kavel 3048

Hollandse School, 20e eeuw, Boerenhuizen aan een rivier.

Olieverf op doek, niet gesigneerd. B: 70 cm, D: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 30.

Eindtijd kavel live veiling: 18 mrt 2021 20:14
€ 10
€ 51
11

Minimum volgend bod: € 56