Kavel 3047

Hollandse School, 20e eeuw. IJsgezicht met schaatsers.

Niet gesigneerd, olieverf op paneel. B: 23 cm, D: 19 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 30.

Eindtijd kavel live veiling: 18 mrt 2021 20:14
€ 10
€ 80
22

Minimum volgend bod: € 85