Kavel 3046

Hollandse School, 20e eeuw, Koeien aan de waterkant.

Onduidelijk gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. B: 21 cm, D: 28 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Eindtijd kavel live veiling: 18 mrt 2021 20:13
€ 10
€ 65
21

Minimum volgend bod: € 70