Kavel 3045

Onbekend, ca. 1900. Een stilleven met sieradenkistje.

Onduidelijk gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. Afm. 60 x 70 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 40.

Eindtijd kavel live veiling: 18 mrt 2021 20:12
€ 10
€ 80
14

Minimum volgend bod: € 85