Kavel 3042

Cornelis de Bruin (Utrecht, 1870 – 1940 Amsterdam),Een kerk aan een rivier.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. B: 45 cm, D: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 100.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 20:11
€ 10
€ 85
18

Minimum volgend bod: € 90