Kavel 3041

Johanna Bastiana Sijthoff (1873-1956),Dahlia's in een glazen vaas.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. B: 50 cm, D: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 120.

Eindtijd kavel live veiling: 18 mrt 2021 20:10
€ 10
€ 90
24

Minimum volgend bod: € 95