Kavel 3040

Vanderfeesten, Belgische School, 20e eeuw. Riviergezicht.

Gesigneerd, en gedateerd '43'(rechtsonder), olieverf op doek. B: 55 cm, D: 63 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 150.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 20:09
€ 10
€ 131
25

Minimum volgend bod: € 141