#3035 | Willem van Leusden (Utrecht 1886 - 1976) Gezicht op de Dom, vanuit het zuidoosten, 1912/ 13. Ets,.

Kavel verkocht
Te dateren 1912/1913, gesigneerd en potlood (rechsaonder), Ets. B: 70,4 cm, D: 58,2 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt