#3026 | Otto Lais (Remchingen, Dui. 1897 -1988, Wegberg, Dui.), "Vagabunden" - Vagebonden.

Kavel verkocht
Gesigneerd in potlood (rechtsonder), en geannoteerd met titel in potlood (linksonder). ets, afgedrukt op rijstpapier. B: 20 cm, D: 20,7 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt