#3009 | Albert Neuhuys (Utrecht 1844 - 1914 Locarno, Zw.) toegeschreven aan, Op vrijersvoeten.

Kavel verkocht
Op vrijersvoeten. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd "88" (?) rechtsonder. Olieverf op doek. Afm. 88 x 70 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt