#3003 | Andreas Schelfhout (Den Haag 1787 - 1870), Activiteiten op het strand bij Scheveningen met Seinpostduin en de Oude Kerk.

Kavel verkocht
Gesigneerd (linksonder), potlood, pen en inkt en aquarel op papier. Steunkleuren mogelijk later toegevoegd. B: 33,5 cm, D: 25,5 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt