#2980 | Gustave Léonard de Jonghe (Kortrijk 1829 - 1895 Antwerpen), - toegeschreven aan, Het herstel.

Kavel verkocht
Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek, niet gelijst. Dit werk is mogelijk een versie van een thema dat De Jonghe meermalen herhaalde. De versies verschillen op kleine details. Echter de mogelijkheid dat we met een kopie uit de tijd te maken hebben kan ook niet uitgesloten worden. B: 57 cm, D: 78 cm. Geschatte opbrengst: € 1500 - € 2000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt