Kavel 2976

G.H. Rothe, 20e eeuw. 'Solitude'.

Gesigneerd (rechtsonder), geannoteerd met titel (middenonder), en genummerd '44/150 (linksonder), Ets in kleuren. B: 37 cm, D: 52 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:26
€ 10
€ 18
5

Minimum volgend bod: € 20