Kavel 2975

Elizabeth Francoise 'Tjieke' Bleckmann - Roelofs, Stilleven van stoofperen en een koperen pot.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. Afm. 38 x 58 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:25
€ 10
€ 140
27

Minimum volgend bod: € 150