Kavel 2973

Hollandse School, 20e eeuw. Stilleven met kruik en roos op een tafel.

Onduidelijk gesigneerd (rechtsonder), aquarel op papier. B: 35 cm, D: 51 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 50.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:24
€ 10
€ 60
20

Minimum volgend bod: € 65