Kavel 2972

Johan Meijer (Zwolle 1885 - 1970 Laren), Landschap in het Gooi.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. B: 122 cm, D: 95 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 400.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:23
€ 10
€ 340
40

Minimum volgend bod: € 360