Kavel 2971

Ids Wiersma (Brantgum (Dongeradeel) 1878 - 1965 Tytsjerksteradiel), Portret van een jong meisje ten voeten uit.

Gesigneerd en gedateerd '28' (rechtsboven), olieverf op doek op paneel (marouflé). Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 21 cm, D: 43 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:22
€ 10
€ 210
12

Minimum volgend bod: € 220