Kavel 2970

Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), Een Stilleven van kruiken en een bjbel.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 60 cm, D: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:21
€ 10
€ 85
22

Minimum volgend bod: € 90