Kavel 2968

Ype Heerke Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), Hooimijten aan een praamgrachtje.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op cardboard. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 31 cm, D: 21 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:20
€ 10
€ 160
19

Minimum volgend bod: € 170